Profilaktyka

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne dziecko w drodze do szkoły”

Wczoraj włoszczowscy policjanci uczestniczyli w rozstrzygnięciu szkolnego konkursu plastycznego pod nazwą „ Bezpieczne dziecko w drodze do szkoły”. Konkurs został zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji we Włoszczowie oraz Zespół Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie.

Konkurs plastyczny pn. „ Bezpieczne dziecko w drodze do szkoły” zorganizowany przez policjantów i nauczycieli skierowany został do uczniów klas I – III szkoły podstawowej w Zespole Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie.

Głównym celem konkursu było propagowanie wśród najmłodszych zasad bezpiecznego poruszania się po drodze oraz uświadomienie uczniom potrzeby poznawania zasad i przepisów ruchu drogowego. Konkurs podzielony został na trzy kategorie wiekowe. Najmłodsi mieli czas na wykonanie swoich prac i zgłoszenia ich do konkursu.

Wczoraj nastąpiło rozstrzygniecie konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród rzeczowych zwycięzcom. Najlepsze prace w swoich kategoriach wiekowych wykonali Julia Nowak, Hubert Wójcik i Tobiasz Żelichowski. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali z rąk mundurowych dyplomy i drobne upominki rzeczowe.  

Powrót na górę strony