Profilaktyka

Aktywnie w czasie ferii

Dzielnicowi z Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie w ramach "Bezpiecznych Ferii" kontynuowali cykl turniejów organizowanych dla dzieci w szkołach na terenie powiatu włoszczowskiego. W Zespole Placówek Oświatowych w Olesznie odbył się turniej piłki ręcznej, w Koniecznie uczniowie rywalizowali w tenisie stołowym i w halowej piłce nożnej, natomiast w szkole w Mieczynie odbył się turniej badmintona.

W pierwszym i drugim tygodniu ferii włoszczowscy policjanci zorganizowali trzy turnieje dla uczniów szkół z powiatu włoszczowskiego.  W Zespole Placówek Oświatowych w Koniecznie uczniowie rywalizowali w tenisie stołowym i w halowej piłce nożnej. Zwycięzcy nagrody otrzymali z rąk dzielnicowego mł. asp. Rafała Sędka. Nagrody zostały ufundowane przez Urząd Gminy we Włoszczowie oraz ZPO w Koniecznie.

Dzielnicowi z gminy Krasocin zorganizowali również turnieje dla uczniów w szkołach w Mieczynie i w Olesznie. W Mieczynie najmłodsi rywalizowali w turnieju  badmintona, natomiast dzisiaj w Zespole Placówek Oświatowych w Olesznie  odbył się turniej piłki ręcznej. Nagrody ufundowane przez Urząd Gminy w Krasocinie wręczyli zwycięzcom dzielnicowi oraz dyrektorzy szkół.

Powrót na górę strony