Profilaktyka

Z wizytą w przedszkolu

Wczoraj włoszczowski policjant odwiedził dzieci z Przedszkola Samorządowego w Koniecznie. Mundurowy opowiedział najmłodszym o prowadzonej kampanii „Nie strasz dziecka policjantem!!!” oraz wręczył dzieciom upominki w związku z ogłoszonym konkursem plastycznym.

Z przedszkolakami z Konieczna spotkał się mł. asp. Karol Bator z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie. Na początku wizyty policjant rozdał drobne upominki dzieciom, które wzięły udział w konkursie plastycznym ogłoszonym przez funkcjonariuszy jeszcze podczas ferii zimowych. Najmłodsi mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną związaną z  bezpieczeństwem na drodze.

W dalszej części spotkania policjant opowiedział najmłodszym o  prowadzonej kampanii „Nie strasz dziecka policjantem!!!”. Funkcjonariusz przypomniał dzieciom numery alarmowe do służb ratunkowych oraz wyjaśnił, jak należy się zachowywać i jakie informacje przekazać, gdy telefonicznie wzywamy pomocy. Na zakończenie mł. asp. Karol Bator rozmawiał z dziećmi o tolerancji i szacunku do drugiego człowieka.

  • spotkanie w przedszkolu
  • konkurs plastyczny
  • spotkanie w przedszkolu
Powrót na górę strony