Profilaktyka

Aktywnie i bezpiecznie w czasie ferii

Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie przy współudziale Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie zorganizowali dla dzieci turniej halowej piłki nożnej. Młodzi piłkarze oprócz pucharu i upominków otrzymali również zawieszki odblaskowe, które zostały im przekazane w ramach akcji „Noś odblaski, bądź widoczny”.

Turniej, który odbył się na hali sportowej przy Zespole Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie zgromadził ponad 20 młodych piłkarzy, którzy rywalizowali o puchar przekazany przez Komendę Powiatową Policji we Włoszczowie.

Zwycięzcy zawodów odebrali puchar, a wszyscy jego uczestnicy otrzymali drobne upominki ufundowane przez Urząd Gminy we Włoszczowie.

Spotkanie z młodymi sportowcami było również okazją do rozmowy na temat bezpiecznego spędzania czasu wolnego oraz bezpieczeństwa na drodze. W ramach prowadzonych w dniu wczorajszym na terenie całego województwa świętokrzyskiego działań „Noś odblaski, bądź widoczny” wszystkie dzieci otrzymały od policjanta zawieszki odblaskowe.

  • Aktywnie i bezpiecznie w czasie ferii
  • Aktywnie i bezpiecznie w czasie ferii
  • Aktywnie i bezpiecznie w czasie ferii
  • Aktywnie i bezpiecznie w czasie ferii
Powrót na górę strony