Profilaktyka

Konkurs plastyczny „Alkohol dla pełnoletnich”

W ramach prewencyjnych działań „ Bezpieczne Ferie z Policją” włoszczowscy funkcjonariusze obok wspierania aktywnego wypoczynku dzieci i młodzieży postawili na rozwijanie talentów malarskich uczniów w Zespole Placówek Oświatowych w Koniecznie. Zorganizowali tam konkurs plastyczny pn. „Alkohol dla pełnoletnich”.

Po turnieju tenisa stołowego, który na początku ubiegłego tygodnia odbył się w Zespole Placówek Oświatowych w Koniecznie, przyszedł czas na konkurs plastyczny. W piątek w szkole w Koniecznie nastąpiło podsumowanie i rozdanie nagród dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym pn. „Alkohol dla pełnoletnich”. zorganizowanym przez włoszczowskich policjantów i dyrekcję szkoły w Koniecznie.

Przy okazji spotkania z uczniami policjanci przypomnieli o niebezpieczeństwach związanych z różnego typu substancjami psychoaktywnymi, w tym alkoholem i dopalaczami. Zwrócili również na uwagę na bezpieczeństwo dzieci podczas poruszania się po drogach oraz korzystania z Internetu. 

Uczniowie, których prace okazały się najlepsze, otrzymali nagrody zakupione przez Urząd Gminy we Włoszczowie, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali odblaski i upominki od dyrekcji szkoły.

  • Konkurs plastyczny „Alkohol dla pełnoletnich”
  • Konkurs plastyczny „Alkohol dla pełnoletnich”
  • Konkurs plastyczny „Alkohol dla pełnoletnich”
Powrót na górę strony