Profilaktyka

Mikołaje w mundurach

Z okazji „mikołajek” włoszczowski policjant wspólnie z uczniami klasy o profilu policyjno-prawnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie odwiedził najmłodszych pacjentów włoszczowskiego szpitala, którym podarował drobne upominki.

Jak corocznie z okazji „mikołajek” i w tym roku Święty Mikołaj nie zapomniał o najmłodszych  mieszkańcach włoszczowskiego powiatu, którzy leczą się w szpitalu.  Dzisiaj policjant z Komedy Powiatowej Policji we Włoszczowie wspólnie z uczniami klasy o profilu policyjno-prawnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie odwiedził dzieci we włoszczowskim szpitalu. Najmłodsi otrzymali pluszowe maskotki, które pochodziły ze zbiórki, jaką uczniowie przeprowadzili w swojej szkole.

Mł. asp. Karol Bator małym pacjentom oraz ich opiekunom wręczył elementy odblaskowe, przypominając jednocześnie o konieczności ich używania podczas poruszania się  po drogach po zmierzchu.  Najmłodsi byli bardzo szczęśliwi z wizyty takich mikołajów, czego wyrazem były uśmiechy goszczące na ich twarzach.

Powrót na górę strony